studia Marvela

W najnowszym spojrzeniu na kontynuację MCU Ant-Man and the Wasp: Quantumania Scott Lang wciela się w rolę taty superbohatera, który karci swoją córkę, Cassie, za używanie Pym Particles. Klip, który został udostępniony dzięki uprzejmości The NerdTalk Show, nawiązuje do Scotta i Hope Van Dyne, którzy próbują przekazać wiedzę o superbohaterach Cassie, która właśnie spędziła noc w więzieniu dzięki wybrykom z supermocą. Obejrzyj klip Ant-Man and the Wasp: Quantumania poniżej.

Podczas próby wykładu Scott dowiaduje się, że Cassie nie tylko bawiła się zaawansowaną technologią, ale także ma teraz swój własny strój superbohatera. Garnitur, który z pewnością przyda się, gdy trio zostanie wessane do tajemniczego Królestwa Kwantowego. Oczywiście, po ostatecznym przegraniu sporu, status Scotta jako ojca jest jeszcze bardziej podważony, gdy ujawnia, że ​​słuchał wersji audio swojej własnej książki, Look Out for the Little Guy, która jest prawdziwa i jest teraz dostępna dla zakup.

Cassie ma odegrać główną rolę w Ant-Man and the Wasp: Quantumania, gdy powoli uczy się odpowiedzialności i niebezpieczeństw związanych z byciem superbohaterem – nawet w starciu z wszechpotężnym Kangiem Zdobywcą. „Ona nie ma pojęcia, co robi. Cassie Lang nie ma pojęcia, co robi” — mówi aktorka Kathryn Newton. „Chce być bohaterem i stoi twarzą w twarz z największym superzłoczyńcą wszechczasów. Po prostu… nauczy się kilku lekcji”.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania ląduje w kinach jeszcze w tym miesiącu

Ant-Man i Osa Quantumania studia Marvela
Disneya

Ant-Man and the Wasp: Quantumania oficjalnie rozpoczyna fazę 5 Kinowego Uniwersum Marvela, a superbohaterowie Scott Lang i Hope Van Dyne powracają, by kontynuować swoje przygody jako Ant-Man i Osa. Wraz z rodzicami Hope, Hankiem Pymem i Janet Van Dyne, rodzina odkrywa Wymiar Kwantowy, wchodząc w interakcje z dziwnymi nowymi stworzeniami i rozpoczynając przygodę, która wypchnie ich poza granice tego, co uważali za możliwe.

Czytaj także  Willem Dafoe Has Not Given Up On Playing Joker

Reżyseria: Peyton Reed na podstawie scenariusza Jeffa Lovenessa, Ant-Man and the Wasp: Quantumania, w rolach głównych Paul Rudd jako Scott Lang, znany jako Ant-Man, Evangeline Lilly jako Hope van Dyne, znany jako Wasp, Michael Douglas jako Hank Pym, Michelle Pfeiffer jako Janet van Dyne i Kathryn Newton jako Cassie Lang, a także David Dastmalchian, William Jackson Harper, Katy O’Brian, Bill Murray, Randall Park i Corey Stoll.

Premiera Ant-Man and the Wasp: Quantumania zaplanowana jest na 17 lutego jako pierwszy film fazy piątej MCU. Po kontynuacji Ant-Mana pojawi się kolejna kontynuacja, Guardians of the Galaxy Vol. 3, w której Peter Quill, znany również jako Star-Lord, prowadzi Strażników w ostatniej niebezpiecznej misji ochrony jednego z ich członków, która może doprowadzić do rozwiązania drużyny. Reszta fazy, zarówno na dużym, jak i małym ekranie, obejmuje The Marvels, Captain America: New World Order, Thunderbolts i ponowne uruchomienie Blade, z których wszystkie mają zostać wydane w 2024 r., a także What If… ? Sezon 2, Sekretna inwazja, Loki Sezon 2, Ironheart, Echo, Agatha: Coven of Chaos i Daredevil: Born Again.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *