Dystrybucja telewizji Warner Bros

Zgodnie z raportem Deadline, HBO Max kontynuuje usuwanie swoich starych programów DC, a Pennyworth to najnowszy serial, który zostanie usunięty przez Warner Bros. Discovery. Po trzech sezonach i w większości pozytywnych recenzjach, serial, który koncentruje się na wczesnych latach wiernego lokaja Batmana, Alfreda Pennywortha, kończy się po tym, jak tylko jeden sezon rozpoczął się w HBO Max, a poprzednie sezony były emitowane w Epix od 2019 roku. Chociaż czwarty sezon był drażniony przez showrunnera Bruno Hellera, rzecznik HBO Max powiedział w oświadczeniu:

„Chociaż HBO Max nie posuwa się naprzód z kolejnym sezonem„ Pennyworth: The Origin of Batman’s Butler ”, jesteśmy bardzo wdzięczni twórcy Bruno Hellerowi i producentom wykonawczym Matthew Patnickowi, Danny’emu Cannonowi i Johnowi Stephensowi oraz Warner Bros. Television za ich genialne, unikalne, porywające przedstawienie pochodzenia Alfreda Pennywortha, jednej z najbardziej kultowych postaci w świecie Batmana. Niesamowita mieszanka akcji, dramatu i humoru przez trzy sezony „Pennyworth: The Origin of Batman’s Butler” zabiera fanów w niesamowitą podróż do ekscentrycznego świata Alfreda i początków najnowocześniejszych superbohaterów i super złoczyńców.

Pennyworth zagłębił się w życie tytułowego bohatera w latach, zanim zaczął pracować dla walczącego z przestępczością Batmana z Gotham City. Akcja serialu, w którym występuje Jack Bannon jako Pennyworth, rozgrywa się w Londynie lat 60. XX wieku jako były żołnierz SAS, który tworzy firmę ochroniarską i pracuje z Thomasem i Marthą Wayne. Serial miał mocną obsadę, w tym Ben Aldridge i Emma Paetz jako Waynes, a także Paloma Faith, Ryan Fletcher, Ramon Tikaram, Simon Manyonda i Harriet Slater.

Pennyworth to ostatnia ofiara DC Shake Up firmy Warner Bros. Discovery

Towar za pensa Dystrybucja telewizji Warner Bros

Wraz z trwającymi rządami Jamesa Gunna i Petera Safrana jako szefów DC Studios, anulowanie Pennywortha jest niemal kodą do sagi, w której zlikwidowano wiele projektów DC, w tym bardzo opłakiwany film Batgirl i całkowity reset DCU, który będzie zacznijmy od tegorocznego Flasha.

Czytaj także  Your Honor Season 2 Will Reunite Bryan Cranston With a Breaking Bad Star

Jak dotąd Gunn i Safran ujawnili pierwsze dziesięć projektów, które będą pochodzić z nowo utworzonego DC Studios, w tym oczekiwane ponowne uruchomienie Batmana i Supermana oraz sporo niespodzianek, takich jak Creature Commandos i Swamp Thing. Chociaż minęły dwa lata od premiery pierwszych filmów, wciąż są tegoroczne oferty do przejrzenia, a także malejąca liczba programów DC, które trwają co najmniej przez następny rok w The CW.

Chociaż Pennyworth może nie być największym projektem DC, który upadł, serial był popularny wśród fanów i bez wątpienia będzie kolejną porażką z tego, co kiedyś było dobrze prosperującą i pełną tablicą DC. Tak więc, podczas gdy lista projektów DC wkrótce znów będzie pełna nowych programów, na razie fani mogą tylko cieszyć się zamknięciem jednego rozdziału, czekając na rozpoczęcie nowego.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *