CNN

Jak donosi Variety, była skazana Anna „Delvey” Sorokin oficjalnie dostała swój własny reality show Delvey’s Dinner Club. Reality show będzie kręcony w mieszkaniu Sorokin w East Village w Nowym Jorku, gdzie obecnie przebywa w areszcie domowym. W 2019 roku Sorokin został skazany za wielką kradzież, oprócz różnych innych przestępstw finansowych, za kradzież ponad 200 000 USD od inwestorów i przyjaciół. Została zwolniona z więzienia w 2021 roku, po czym władze imigracyjne zatrzymały Sorokina za przekroczenie terminu ważności wizy. Została zwolniona z ICE w październiku 2022 roku i od tego czasu przebywa w areszcie domowym. Przed jej nadchodzącym reality show Netflix badał życie i zbrodnie Sorokina w miniserialu dramatycznym Inventing Anna.

Nadchodząca seria Sorokina pochodzi od Courtney White i Butternut. Butternut to projekt firmy produkcyjnej skoncentrowanej na jedzeniu i stylu życia, powiązany z Jimmy’m Kimmelem i firmą medialną Brenta Montgomery’ego, Wheelhouse. Wystartował w czerwcu 2022 roku. Butternut tworzy oryginalne treści na wszystkie platformy.

Komunikat prasowy dla Delvey’s Dinner Club mówi: „Żaden temat nie jest zakazany”

W komunikacie prasowym dla byłej skazanej stwierdzono, że Sorokin chętnie podzieli się swoją historią w nowej serii. W oświadczeniu napisano: „Zrobi to przy jednym z najgorętszych stolików w mieście – kameralnych kolacjach w jej domu tylko na zaproszenia. Tam zaproszona przez Delvey grupa aktorów, muzyków, założycieli, osobistości, dziennikarzy, a inni szanowni goście będą towarzyszyć jej co tydzień przy stole przygotowanym przez prywatnego szefa kuchni, pełnym szczerych rozmów, w których żaden temat nie jest zakazany – w tym doświadczenia Anny w systemie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, jej strategii odbudowy wizerunku i planów na przyszłość. „

Delvey’s Dinner Club zabierze widzów za kulisy, gdy Sorokin „wymyśla siebie i swoje imię na nowo”. Serial reality będzie zawierał również wywiady z Sorokin i jej gośćmi. W oświadczeniu Sorkin powiedział: „Nie ma nic lepszego niż zebranie wyselekcjonowanej grupy przyjaciół, aby podzielić się historiami z życia i cieszyć się wspaniałym doświadczeniem kulinarnym. Jestem wdzięczny za możliwość pracy z Wheelhouse i Butternut, aby zrealizować moją wizję szerszej publiczności i rzucić okiem na prawdziwą Annę Delvey”.

Czytaj także  HBO Max Purge of 256 Looney Tunes Was Due to Temporary Maintenance

Dyrektor generalny Butternut White dodał: „Często mówi się, że najlepszym sposobem na poznanie kogoś jest wspólny posiłek. Wszyscy desperacko pragniemy dowiedzieć się, kim naprawdę jest Anna. „Delvey’s Dinner Club” ujawni prawdziwą kobietę stojącą za wszystkim, co „Czytałem i oglądałem o Annie. Przełamuje swoją historię własnymi słowami i wierzymy, że sprosta oczekiwaniom widzów”.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *