Nominowana do Oscara i gwiazda Człowieka ze stali, Amy Adams, jest równie podekscytowana jak widzowie powrotem Supermana Henry’ego Cavilla. W rozmowie z Variety aktorka pochwaliła swojego współgwiazdę i jego portret ikony DC po ujawnieniu, że Cavill ponownie wcieli się w tę rolę w dającej się przewidzieć przyszłości DC Universe.

„Czy to nie ekscytujące? Jestem zachwycony [Cavill]. Jest wspaniałym Supermanem, więc bardzo się na niego cieszę”.

Adams kilka razy wystąpił u boku Clarka Kenta, znanego również jako Superman, w filmie Człowiek ze stali, Batman v Superman: Dawn of Justice w 2016, Liga Sprawiedliwości i Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera. Chociaż szczegóły dotyczące tego, co powrót Cavilla będzie oznaczał dla tej postaci i jego drugoplanowej obsady, pozostają obecnie w dużej mierze nieznane, Adams powiedziała, że ​​bardzo chciałaby ponownie wcielić się w rolę skrupulatnej reporterki Daily Planet. Jednak byłaby również zadowolona, ​​gdyby część trafiła do kogoś innego.

„Nie rozmawiali ze mną o tym. Jeśli to ja, świetnie. Jeśli to ktoś inny, rolę Lois pełniło w przeszłości tak wiele wspaniałych aktorek, więc będę ich wspierać, niezależnie od tego, w jakim kierunku pójdą”.

Ponieważ Man of Steel 2 prawdopodobnie pojawi się teraz na kartach, Adams z pewnością wkrótce otrzyma telefon, by ponownie połączyć się z Cavillem i ponownie ożywić Lois Lane na dużym ekranie.

Henry Cavill ponownie wciela się w rolę Supermana w ostatnich chwilach Czarnego Adama

Zdjęcia Warner Bros

Po miesiącach spekulacji i plotek oraz najgorzej strzeżonej tajemnicy na świecie, w ostatnich kilku chwilach niedawnej wycieczki DC Black Adam ujawniono, że tak, Henry Cavill powraca jako Człowiek ze Stali.

Od tego czasu Cavill zabrał się do mediów społecznościowych, aby potwierdzić swój powrót, a Superman pojawił się na krótko pod koniec Czarnego Adama. „Cześć wszystkim, chciałem poczekać do końca weekendu przed opublikowaniem tego, ponieważ chciałem dać wam wszystkim szansę na obejrzenie Czarnego Adama” – powiedział Cavill. „Ale teraz, gdy wielu z was ma, chciałem oficjalnie ogłosić, że wróciłem jako Superman. A obraz, który widzicie w tym poście i to, co widzieliście w Czarnym Adamie, to tylko bardzo mały przedsmak tego, co ma nadejść”.

Czytaj także  Ghostbusters 4's Jason Reitman Shares First Look at Iconic Firehouse Set

Po wielu latach prób Czarny Adam w końcu trafił do kin w zeszłym miesiącu i przedstawił Dwayne’a Johnsona jako tytułowego Czarnego Adama. Po prawie 5000 latach uwięzienia Czarny Adam zostaje uwolniony ze swojego ziemskiego grobowca, gotowy do wyzwolenia swojej wyjątkowej formy sprawiedliwości na współczesnym świecie. Ta „wyjątkowa forma sprawiedliwości” zwraca uwagę Supermana, który podczas sceny po napisach filmu zaprasza Czarnego Adama na przyjacielską rozmowę.

Tymczasem Amy Adams ponownie wcieli się w rolę Giselle w nadchodzącej kontynuacji Disneya, Rozczarowani. Podnosząc się piętnaście lat po jej szczęśliwym życiu, Disenchanted znajduje Giselle, Roberta i Morgana przeprowadzających się z Manhattanu do nowego domu na przedmieściach Monroeville. Disenchanted ma zostać wydany w Stanach Zjednoczonych 18 listopada 2022 roku za pośrednictwem Disney +.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *