Plakat upamiętniający koniec epickiej podróży Asha przedstawia wszystkie pokemony, jakie trener z Pallet Town kiedykolwiek złapał podczas swoich przygód. Anime zmieni swojego głównego bohatera po raz pierwszy począwszy od kwietnia 2023 roku, więc jest to najlepszy czas, aby przypomnieć sobie każdego Pokémona, który walczył u boku Asha przez ostatnie 25 lat.

Ogłoszenie, że Ash Ketchum nie będzie już głównym bohaterem anime Pokémon, wciąż odbija się echem w społeczności popularnej marki Nintendo i Game Freak. Niektórzy fani spekulowali już, że tak może być, gdy Ash niespodziewanie spełnił swoje życiowe marzenie i został mistrzem świata po raz pierwszy w anime, wygrywając World Coronation Series. Najdłużej powtarzającym się żartem w całej serii był fakt, że pomimo 25 długich lat nieprzerwanych bitew Pokémon, Ashowi zawsze nie udało się zdobyć mistrzostwa. Kiedy to się w końcu stało, naturalne było spekulowanie, że być może nadszedł czas, aby Ash zawiesił swoje Pokéballe i przeszedł na emeryturę.

Kiedy tytuł 135. odcinka Pokémon Journeys został ujawniony jako „Pokémon, cieszę się, że cię wybrałem!”, Było jasne, że było to bezpośrednie odniesienie do tytułu pierwszego odcinka anime, „Pokémon, wybieram cię”. !”, wskazując na koniec biegu Asha jako głównego bohatera. Wiadomość stała się oficjalna wkrótce po tym, jak Pokémon ogłosił nadchodzący sezon, adaptację gier Scarlet i Violet, z dwiema zupełnie nowymi postaciami, Liko i Royem. Jednak Ash otrzyma odpowiednie pożegnanie z 11-odcinkową limitowaną serią Pokémon o nazwie Pokémon Aim To Be A Pokémon Master, która rozpocznie się w styczniu 2023 r., Która zakończy historię Asha i Pikachu i sprawi, że ponownie spotkają niektórych z ich najbardziej kultowych wzmacniacz. Zostało to promowane za pomocą plakatu, który jest oddzwonieniem do plakatu wykonanego na pierwszy sezon anime w 1997 roku.

Czytaj także  Trunks Gets a Realistic Modern Redesign in Awesome Dragon Ball Fanart

Ostatni sezon Asha obiecuje przywrócić wszystkie jego Pokémony

staraj się być plakatem promocyjnym mistrza pokemonów

Podczas gdy starszy plakat przedstawiał wszystkie Pokémony z regionu Kanto, ten z pożegnalnej miniserialu Asha pokazuje zamiast tego wszystkie Pokémony, które towarzyszyły mu podczas jego podróży, wraz z jego najbardziej kultowymi towarzyszami, Brockiem i Misty (Zespół R pojawia się również w prawym górnym rogu narożnik). Fani rozpoznają legendarnego Butterfree Asha, pierwszego Pokémona, którego schwytał po Pikachu, z którym spotkał się już ponownie w ostatnim odcinku Podróży. Inne kultowe Pokémony przedstawione na plakacie to Lapras, Charizard, Staraptor, Infernape, Greninja i inni przyjaciele, których Ash spotkał podczas swoich przygód. Oczywiście jest też drużyna, która zapewniła Ashowi jego od dawna oczekiwane zwycięstwo w Mistrzostwach Świata w epickiej bitwie z Leonem.

Z plakatu jasno wynika, że ​​nadchodząca miniseria zapewni dokładnie to, czego oczekują fani: nostalgiczną podróż mającą uczcić 25 lat historii Asha. Całe pokolenia dzieciaków dorastały obserwując wędrówki wiecznego 10-latka z Pallet Town, więc to pożegnanie będzie również okazją dla wielu dorosłych, by spojrzeć wstecz na stare dobre czasy, kiedy soboty spędzali przed telewizora, czekając na pierwsze nuty tego znajomego tematu otwierającego. Podróż Asha zaprowadziła go (i obserwujących go fanów) do wielu fantastycznych miejsc, w których spotkał wiele niesamowitych Pokémonów, więc miejmy nadzieję, że ta ostatnia seria sprowadzi ich wszystkich z powrotem na ostateczne, emocjonalne pożegnanie z bohaterem.

Dalej: Pokémon już rozstrzygnięty Związek Jessie i Jamesa

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *