Aktor i komik Adam Sandler został uhonorowany nagrodą wykonawczą podczas 32. dorocznej gali Gotham Awards w Nowym Jorku. Sandler, którego kariera rozpoczęła się w programie Saturday Night Live i jest najbardziej znany z ról w filmach Happy Gilmore, The Waterboy i The Grown Ups, wyszedł na scenę, by powalić widownię przezabawnym przemówieniem — które, jak twierdził, zostało napisane przez jego córki.

„Powiedziałem moim córkom Sadie i Sunny, które mają 16 i 14 lat, że nie napisałem przemówienia, a one wykrzykiwały takie zwroty jak „niegrzeczny” i „jesteś wredny”, tatuś jest cholernie zmęczony. Tatuś ciężko pracuje, uspokój się. Mówili: „Czy możemy napisać twoje przemówienie, tatusiu? Więc masz coś do powiedzenia. Powiedziałem, że absolutnie.

Następnie Sandler przeciągnął południowy akcent, dziękując Gotham Awards za nagrodę i kontynuując pomysł, że przemówienie zostało napisane przez jego dzieci.

„Drodzy dobrze ubrani dygnitarze, świetnie wykształceni hipsterzy i różni inni plusy Gotham Awards, dziękujemy za przyznanie naszemu tacie, panu Adamowi Sandlerowi, tej prestiżowej nagrody w hołdzie za całokształt twórczości GOAT”.

Następnie komik zaoferował uroczo autoironiczne spojrzenie na swoje życie rodzinne, ujawniając, że korzysta z „The Screaming Room”, ilekroć jego rodzina decyduje się oglądać filmy z udziałem komika innego niż on sam.

„Podczas gdy tatuś jest z tobą dziś wieczorem, robimy wszystko, czego nie wolno nam robić, gdy tatuś jest w domu, na przykład jemy jego jodły, przymierzamy jego Spanx lub, ośmielamy się powiedzieć, śmiać się głośno z filmów Bena Stillera. Ostatnim razem, gdy tatuś przyłapał nas na chichotaniu z trylogii „Poznaj rodziców”, natychmiast wpadł do pokoju, który nazywa „Pokojem Krzyku”, który nazywamy po prostu „prysznicem” i wykrzyknął frazę „Tylko Piaskun”. sprawia, że ​​ludzie się śmieją. Jebać każdego innego komika”.

Czytaj także  Brendan Fraser Will Receive Spotlight Award at Palm Springs International Film Awards

Przemówienie Adama Sandlera nawiązywało do jego „artystycznych filmów”

A24

Wymieniając nazwiska kilku swoich najbardziej znanych filmów, w tym takich jak Billy Madison, Big Daddy, Punch-Drunk Love i niedawny thriller kryminalny Uncut Gems, który wielu nazwał najlepszym występem w karierze Sandlera, aktor odniósł się następnie do jego bardziej „artystycznie-pierdzące filmy”.

„Wielu intelektualistów stwierdziło, że tatuś kręcił te tak zwane artystyczne filmy, aby pokazać się jako aktor i istota ludzka, próbując wykonać jakiś ciężki obowiązek, bardzo potrzebne poszukiwanie duszy. Ale my, jego dzieci, wiemy, że zrobił to z dużo bardziej namacalnego powodu. By pewnego dnia zostać zaproszonym na Gotham Awards. Gdzie może tęsknie patrzeć na co najmniej 10 różnych stołów… i powiedzieć: „Ile pieprzonych filmów wyprodukowało A24 w tym roku?”

Gwiazda The Fabelmans, Manchester by the Sea i Venom, Michelle Williams, wraz z Sandlerem otrzymali także nagrodę dla wykonawcy. Inni zwycięzcy Gotham Awards to cudownie absurdalny komediodramat Everything Everywhere All At Once, który zdobył nagrodę dla najlepszego filmu fabularnego, oraz gwiazda Ke Huy Quan, która odebrała nagrodę za wybitną kreację drugoplanową.

Sandler ma obecnie kilka projektów w przygotowaniu, w tym Murder Mystery 2, film bez tytułu, reżyserowany przez duet reżyserów Uncut Gems, braci Safdie, oraz dramat science fiction Spaceman. Film oparty na powieści Spaceman of Bohemia Jaroslava Kalfařa z 2017 roku, ma zostać wydany w 2023 roku przez Netflix.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *