Netflixa

Fani Adama Sandlera mogli po raz pierwszy zobaczyć jego nowy zespół z Jennifer Aniston w Murder Mystery 2 Netflix, wraz z datą premiery filmu komediowego. Murder Mystery był niespodziewanym hitem na Netflix, kiedy miał swoją premierę, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że krytycy zburzyli film przed i tuż po jego premierze. Jednak widzowie zapewnili filmowi największą oglądalność w weekend otwarcia w historii filmu Netflix w tamtym czasie, z ponad 30 milionami wyświetleń w ciągu pierwszych trzech dni. Teraz, trzy lata później, para ma nadzieję odzyskać to, co uczyniło film tak przyciągającym tłumy.

W Murder Mystery 2 Sandler ponownie wcieli się w nowojorskiego policjanta Nicka Spitza, który wraz ze swoją żoną Audrey, graną przez Aniston, zostaje uwikłany w niebezpieczną międzynarodową przygodę, nad którą nie mają kontroli. Obecnie niewiele wiadomo o fabule filmu, ale nowe zdjęcie pokazuje Aniston i pobitego Sandlera w Paryżu rozmawiających przez telefon komórkowy. Aby dowiedzieć się, co to oznacza, fani będą musieli poczekać do marca na premierę filmu w serwisie Netflix… a przynajmniej do czasu, gdy otrzymamy zwiastun, który rzuci trochę światła na sytuację. Zobacz zdjęcie udostępnione przez USA Today poniżej:

adam sandler jennifer aniston tajemnica morderstwa 2 Netflixa

Czy tajemnica morderstwa była prawdziwym hitem, czy tylko przypadkiem?

Morderstwo (2019) Audrey (Jennifer Aniston) i Nick Spitz (Adam Sandler) Happy Madison Productions

Podobnie jak wiele największych hitów Netflix z ostatnich kilku lat, Morderstwo w jakiś sposób udało się przyciągnąć ogromną liczbę widzów, mimo że wydawało się, że podoba się tylko niewielkiej liczbie osób, które go recenzowały. Wyniki Rotten Tomatoes zarówno dla krytyków, jak i recenzji widzów są prawie identyczne, odpowiednio 44% i 43% opowiadają o upadku filmu.

Niezależnie od tego, czy był to brak innych opcji, czy siła nazwy samych Sandlera i Aniston, Murder Mystery udało się usidlić 170 milionów godzin obejrzanych w ciągu pierwszych 28 dni od premiery, co natychmiast znalazło film w pierwszej dziesiątce najlepszych filmów Netflix wszechczasów. Od tego czasu inne filmy wyprzedziły film, ale kontynuacja będzie teraz miała nadzieję, że po raz kolejny znajdzie się w pierwszej dziesiątce wszechczasów.

Czytaj także  Ant-Man and the Wasp: Quantumania Weekend Box Office Will Make New Record for Ant-Man Franchise

Zdjęcia do Murder Mystery 2 zakończyły się w kwietniu 2022 roku, po dwóch miesiącach zdjęć. W ramach umowy Sandlera z Netflix, w ramach której wydano także Hubie Halloween, The Do-Over i The Ridiculous 6, Netflix będzie miał nadzieję na kolejny hit, a Sandler będzie starał się poprawić krytyczną anihilację, którą jego poprzednie komedie otrzymałem.

Chociaż tajemniczy film powraca, z Knives Out i jego kontynuacją Glass Onion na czele z bardzo wysoką poprzeczką, Murder Mystery 2 będzie musiał przejść pewną drogę, aby sprawdzić się na tle konkurencji. Oczywiście, film nadal ma swoje dwie główne gwiazdy, a dla tych, którzy szukają łatwego sposobu na spędzenie kilku godzin, Murder Mystery 2 może okazać się idealną rozrywką w tle dla wielu subskrybentów Netflix, gdy pojawi się na platformie w Marsz.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *