Plotka, że ​​Adam Driver może zagrać główną rolę w nadchodzącym filmie Fantastyczna Czwórka, zyskuje na popularności, ponieważ nowe doniesienia sugerują, że jest faworytem do roli Reeda Richardsa. W tej chwili wiemy, że istnieje ponowne uruchomienie Fantastycznej Czwórki, które ma zostać wydane przez Marvel Studios w 2024 roku. Obsada projektu nie została jeszcze ogłoszona i nie jest jasne, kto zagra superbohaterów tworzących tytułową czwórkę.

W plotkach pojawiały się różne nazwiska postaci Fantastycznej Czwórki, a zeszłej jesieni krążyły pogłoski, że Driver był brany pod uwagę w roli nowego Mister Fantastic. Te pogłoski nagrzewają się wraz z nowymi doniesieniami sugerującymi, że jest bardzo blisko zdobycia tej roli. Według nowego raportu The Direct, Driver jest „najlepszym wyborem obsady Marvel Studios do roli nowego Reeda Richardsa”. Wynika to z oddzielnego twierdzenia Beyond the Trailer’s Grace Randolph, że Driver jest „liderem w pewnej elastycznej roli”.

Oczywiście, jako że nic z tego nie zostało oficjalnie potwierdzone, na razie najlepiej traktować te doniesienia jako plotki. Ostatnio pojawiło się wiele plotek na temat castingu do filmu i być może nie jesteśmy zbyt daleko, zanim zostaną ogłoszone oficjalne ogłoszenia. W ostatnich miesiącach pojawiły się doniesienia, że ​​gwiazda Elvisa, Austin Butler, walczył o rolę Human Torch, podczas gdy gwiazda Nope, Brandon Perea, również walczył o tę rolę. Gwiazda The Last of Us, Diego Luna, była również plotkowana dla Reeda Richardsa, co skłoniło aktora do zważenia w zeszłym miesiącu.

„To po prostu niewiarygodne, ile rzeczy teraz tam widzę” — powiedział Luna na swoim kanale na YouTube, sugerując, że prawdopodobnie byłby zbyt zajęty, aby przyjąć tę rolę, pomimo plotek. „Jedyne, co mogę ci powiedzieć, to to, że przez następne dwa lata będę zajęty. Za dwa lata zobaczymy, czy to, co chcę robić, to w ogóle film”.

Czytaj także  Tobey Maguire Gives a Positive View to Returning Again as Spider-Man

Kto będzie następnym Misterem Fantastycznym aktorem?

Krasiński jako Fantastyczna Czwórka Reeda Richardsa studia Marvela

Ostatnio widzieliśmy Johna Krasinskiego w roli Reeda Richardsa z niespodziewanym pojawieniem się w Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Ponieważ postać w tym filmie jest wariantem, nie oznacza to, że Krasiński powtórzy tę rolę w filmie Fantastyczna Czwórka. Nic nie wskazywało na to, że wróci, by ponownie wcielić się w tę rolę i wydaje się prawdopodobne, że zostanie ona ponownie obsadzona.

„W ogóle nie ma żadnych dyskusji”, powiedział Krasiński TheWrap w zeszłym miesiącu o możliwym powrocie do roli, podając w wątpliwość to, co się dzieje. „Kevin Feige zadzwonił i powiedział, czy kiedykolwiek polecisz do Los Angeles i pobawisz się w naszej piaskownicy przez jeden dzień? Byłem zaszczycony, że to zrobiłem. Przyleciałem prosto z Budapesztu, kiedy się pakowaliśmy i poszedłem prosto na plan Doktora Strange’a. Jestem wielkim fanem tych wszystkich postaci i tego świata, więc granie w tej piaskownicy przez jeden dzień było prawdziwym dreszczykiem emocji”.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *