ABC

Aktorka Donna Mills jest dobrze znana ze swojej wieloletniej kariery telewizyjnej i mydlanej. 82-letni Mills ma zagrać postać o imieniu Layla Laughlin 17 stycznia w odcinku The Rookie: Feds, będącym spin-offem oryginalnej serii, The Rookie.

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem obsady ABC, Laughlin jest kosmetyczką, która rozpoczęła karierę w swojej kuchni, wytwarzając własne produkty i będzie przedmiotem śledztwa wraz z postacią Brendona Acresa, który jest aktorem, który stał się agentem FBI, granym przez Kevina Zegersa ( Mrożony).

Logline dla odcinków stwierdza,

„Gdy jednostka prowadzi śledztwo w sprawie ofiary morderstwa, której ciało zostało pozbawione krwi, makabryczna sprawa przykuwa uwagę prawdziwego serialu kryminalnego, a Brendon dzieli się swoją wiedzą o wampirzym glinie, aby pomóc rozwiązać sprawę”.

Seria kryminalna The Rookie: Feds jest spin-offem oryginalnej serii The Rookie, która opowiada o mężczyźnie, Nathanie Fillionie, który realizuje swoje marzenie o zostaniu policjantem w późniejszym życiu i jest najstarszym debiutantem w historii LAPD . The Rookie: Feds opiera się na tym samym założeniu, ale opowiada o najstarszej debiutantce FBI, Simone Clark, granej przez Niecy Nash (Reno 911).

Nowy odcinek The Rookie: Feds zostanie wyemitowany 17 stycznia o 21:00 na antenie ABC.

Aktorka telewizyjna Donna Mills 50-letnia kariera

Donna Mills w Nie uniwersalny

Gościnna gwiazda Donna Mills gościła na dużych i małych ekranach w swojej trwającej pięć dekad karierze. Mills wystąpiła w filmie Jordana Peele’a Nope, w którym zagrała ofiarę ataku szympansa.

Mills rozpoczęła karierę w przemyśle rozrywkowym w latach 60. i szybko zyskała sławę w Hollywood jako wszechstronna i utalentowana aktorka. Występowała w różnych gatunkach, od westernów, przez science fiction, po dramaty medyczne. Jedną z jej najwcześniejszych i najbardziej pamiętnych ról była rola w długo emitowanym zachodnim serialu telewizyjnym Gunsmoke , w którym zagrała postać Clary Edwards.

W trakcie swojej kariery Mills wystąpiła w wielu kultowych i uznanych przez krytyków produkcjach, takich jak The Six Million Dollar Man, SWAT, The Love Boat, Young Maverick, General Hospital i Melrose Place.

Czytaj także  Friends Star Kathleen Turner Has No Regrets Playing Transgender Role, But Wouldn't Accept It Now

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *