Przed nagłym odejściem w wieku 34 lat były gwiazdor Disney Channel, Aaron Carter, dał ostatni występ aktorski dla pilota serialu komediowego. Nazywany Group, planowany sitcom skupia się na terapii grupowej z naciskiem na rzecznictwo zdrowia psychicznego. Mówi się, że Carter, który grał fabularyzowaną wersję siebie, był chętny do kontynuowania serialu jako sposobu na konfrontację z prawdziwymi zmaganiami.

Scenarzysta i reżyser pilota, Brian Farmer, potwierdził TMZ, że Carter zakończył kręcenie odcinka pilotażowego. Opisał również Cartera jako „miłą duszę, z którą pracowało się prawdziwą przyjemnością” i miał nadzieję, że przyszłe odcinki dadzą byłej dziecięcej gwieździe „coś pozytywnego, nad którym można pracować”. Choć niestety nie żyje, Farmer idzie naprzód z zakupami serii po otrzymaniu błogosławieństwa z obozu Cartera. Jeśli serial posunie się do przodu, będzie poświęcony zmarłemu raperowi, aktorowi i piosenkarzowi.

Inni członkowie obsady Group to Samm Levine (Freaks and Geeks), Anne Judson-Yager (Bring It On Again) i Mike Starr (Głupi i głupszy). Aktorka Olive Chiacchia (Shooting Jeremy) również dzieliła ekran z Carterem w pilocie, grając jego ukochane zainteresowanie. Po jego śmierci Chiacchia opublikowała kilka zdjęć i wideo z planu upamiętniającego jej czas z Carterem i oddanie hołdu.

„Miałam przyjemność odgrywać twoje zainteresowanie miłością w Grupie, a ty byłeś naprawdę najbardziej kochającym, profesjonalnym, życzliwym i utalentowanym wykonawcą, z jakim pracowałem”, mówi Chiacchia częściowo w swoim hołdzie. „Chciałbym, żeby świat zobaczył cię tak, jak ja i zobaczył twoją stronę historii. Wszyscy znali twoje zmagania, więc dzielę się tą historią w nadziei, że zostaniesz zapamiętany dla twojego serca i światła. rodzina, bliscy, Melanie i twój syn. Dopóki nie zobaczę cię po drugiej stronie, mój przyjacielu bananerman. Spoczywaj w pokoju.

Aaron Carter pojawił się wcześniej w programach Disney Channel

Kanał Disneya

Carter, który po raz pierwszy zyskał sławę przed 10 rokiem życia jako odnoszący sukcesy piosenkarz, zadebiutował jako aktor w 2001 roku. Zagrał samego siebie w odcinku Lizzie McGuire na Disney Channel, będąc pierwszą z wielu okazji, kiedy pojawił się w pokazać, często jak on sam. Gwiazda Lizzie McGuire, Hilary Duff, była również wśród tych, którzy pamiętali Cartera po jego śmierci.

Czytaj także  HBO Max Develops New Comedy Series Unfriendly Black Hotties

Duff napisał do Cartera na Instagramie: „Bardzo mi przykro, że życie było dla ciebie tak ciężkie i że musiałeś walczyć przed całym światem. kocham cię głęboko”.

Dopiero okaże się, czy Grupa zostanie wybrana do serii, ale jeśli tak się nie stanie, miejmy nadzieję, że Farmer nadal wyda pilota, aby fani mogli zobaczyć ostateczną rolę aktorską Cartera.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *