Nadchodzący postapokaliptyczny prequel, A Quiet Place: Day One, dodał Hereditary gwiazdę Alexa Wolffa do postępowania. Według Jeffa Sneidera z Above the Line, Wolff ponownie połączy się z reżyserem Pig, Michaelem Sarnoskim, przy spinoffie horroru, a Wolff dołączy do Lupity Nyong’o i uciekiniera ze Stranger Things Josepha Quinna w A Quiet Place: Day One.

Najbardziej znany z ról w takich filmach jak Jumanji: Welcome to the Jungle i jego kontynuacji Jumanji: The Next Level, Wolff nie jest obcy temu gatunkowi dzięki roli zarówno w uznanym przez krytyków filmie Hereditary reżysera Ariego Astera, jak i thrillerze Old , autorstwa dzielącego reżysera M. Night Shyamalana. Aktor miał również na swoim koncie wybitne role w Świni, gdzie zagrał u boku Nicolasa Cage’a, i zadebiutował jako reżyser w 2019 roku dobrze przyjętym dramatem o dorastaniu Kot i księżyc.

Oprócz walki z najeźdźcami z kosmosu w A Quiet Place: Day One, Wolff jest także częścią znakomitej obsady tworzącej nadchodzący Oppenheimer Christophera Nolana, w którym Cillian Murphy wcieli się w J. Roberta Oppenheimera, „ojca bomby atomowej”.

Niewiele jeszcze ujawniono na temat reżyserii A Quiet Place: Day One, ale w oparciu o tytuł, prawdopodobnie nastąpi to w dniu, w którym przybędą ślepe potwory z wyostrzonym zmysłem słuchu. Wolff dołącza do zdobywcy Oscara i gwiazdy Czarnej Pantery, Lupity Nyong’o i aktora Stranger Things, Josepha Quinna, w prequelu, który bez wątpienia będzie śledził grupę ocalałych, którzy będą próbowali przetrwać chaos pierwszego dnia apokalipsy.

Wyreżyserowany przez Michaela Sarnoskiego, ze scenariuszem Jeffa Nicholsa i Sarnoskiego i oparty na oryginalnej historii Johna Krasińskiego, A Quiet Place: Day One ma wejść do kin 8 marca 2024 roku.

Ciche miejsce okazało się ogromnym sukcesem horroru

Najważniejsze zdjęcia

Wydany w 2018 roku i wyreżyserowany przez gwiazdę The Office, Johna Krasińskiego, pierwszy A Quiet Place kręci się wokół ojca i matki, którzy walczą o przetrwanie i wychowanie swoich dzieci w postapokaliptycznym świecie, który jest teraz zamieszkany przez ślepe potwory, które słyszą, no cóż , wszystko. Ciche miejsce okazało się wielkim hitem krytycznym i finansowym po premierze, a krytycy chwalili prawdziwy terror i dobrze zrealizowany świat stworzony przez Krasińskiego.

Czytaj także  The Flash Synopsis Offers Further Details Regarding DC Multiverse Mash-Up

Ciche miejsce wkrótce zrodziło kontynuację w latach 20. XX wieku, A Quiet Place Part II, która następuje bezpośrednio po pierwszej wycieczce i przedstawia matkę Emily Blunt zajmującą się skutkami finału pierwszego filmu. Tak więc rodzina Abbottów (Emily Blunt, Millicent Simmonds i Noah Jupe) musi teraz stawić czoła terrorowi świata zewnętrznego, kontynuując walkę o przetrwanie. Zmuszeni wyruszyć w nieznane, szybko zdają sobie sprawę, że stworzenia polujące na dźwięk nie są jedynymi zagrożeniami, które czają się za piaskową ścieżką.

Kontynuacja również spotkała się z entuzjastycznymi recenzjami, a cichy świat A Quiet Place jest teraz gotowy do dalszego rozszerzenia nie tylko na prequel, ale także na kontynuację, A Quiet Place Part III, której premiera jest obecnie zaplanowana na rok 2025.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *