Wydanie Sony Pictures

Nominowany do Oscara Adam Driver musi walczyć o przetrwanie w najnowszym spojrzeniu na nadchodzącą grę akcji science fiction, 65. A z czym będzie walczył, aby przeżyć? No, oczywiście, dinozaury. Najnowszy zwiastun 65 pochodzi dzięki uprzejmości Sony Pictures Releasing i ujawnia nasze najlepsze jak dotąd spojrzenie na rodzaje niebezpieczeństw związanych z dinozaurami, z którymi będzie musiał się zmierzyć Driver, gdy powoli odkryje, że rozbił się na planecie Ziemia. 65 milionów lat temu. Sprawdź nowy zwiastun 65 poniżej.

65 przedstawia gwiazdę Gwiezdnych wojen: Skywalker. Odrodzenie, Adama Drivera, przewodzącego jako pilot o imieniu Mills, który po katastrofalnej katastrofie na nieznanej planecie szybko odkrywa, że ​​tak naprawdę utknął na Ziemi… 65 milionów lat temu. Teraz, mając tylko jedną szansę na ratunek, Mills i jedyny inny ocalały, Koa (Ariana Greenblatt), muszą przedostać się przez nieznany teren pełen niebezpiecznych prehistorycznych stworzeń w epickiej walce o przetrwanie.

Próbując dowiedzieć się, jak dokładnie rzucił się głową w dół do Parku Jurajskiego, Driver będzie musiał użyć całego swojego sprytu i broni, aby chronić Love and Monsters, Borderlands i gwiazdę Barbie, Arianę Greenblatt, przed otaczającymi ich bestiami. My Spy and Avatar: The Way of Water, gwiazda Chloe Coleman i aktorka Euphoria, Nika King.

65 Pochodzi od pisarzy Cichego miejsca

65-dinozaur Wydanie Sony Pictures

Cudowny pomysł na film klasy B, stojący za 65, pochodzi z umysłów scenarzystów Cichego miejsca, Scotta Becka i Bryana Woodsa, którzy zarówno napisali, jak i będą reżyserować kino akcji o dino. A Quiet Place to oczywiście niezwykle popularny postapokaliptyczny horror z 2018 roku, który obraca się wokół ojca i matki walczących o przetrwanie i wychowanie dzieci w świecie zamieszkałym teraz przez ślepe potwory z wyostrzonym zmysłem słuchu. Bez wątpienia 65 będzie wypełniony tymi samymi lękami i intensywnością, tylko tym razem z dinozaurami zamiast kosmitów i ze znacznie większą liczbą wystrzeliwanych kul.

Czytaj także  Adam Sandler & Jennifer Aniston Return In First Murder Mystery 2 Image

Gdyby to nie wystarczyło, aby przekonać cię o podekscytowaniu, które powinieneś odczuwać z powodu 65 lat, projekt zrekrutował także reżysera The Evil Dead i Doctor Strange in the Multiverse of Madness, Sama Raimiego jako producenta. Jest więc wiele rzeczy, które mogą cię skusić do szalonej akcji sci-fi, kiedy wyląduje w kinach jeszcze w tym roku.

65 nie jest jedynym intrygującym projektem Adama Drivera w 2023 roku. Aktor ma również wcielić się w kierowcę i przedsiębiorcę Enzo Ferrari w filmie Ferrari Michaela Manna, który szczegółowo przedstawi historię mężczyzny z 1957 roku, który radzi sobie z problemami rodzinnymi, a jednocześnie przygotowania do Mille Miglia 1957.

Driver ma również zagrać w absurdalnie dobranej obsadzie Megalopolis w reżyserii Francisa Forda Coppoli i zagra u boku takich postaci jak Forest Whitaker, Nathalie Emmanuel, Jon Voight, Laurence Fishburne, Aubrey Plaza, Shia LaBeouf, Jason Schwartzman, Grace VanderWaal , Kathryn Hunter, Talia Shire, Dustin Hoffman i Giancarlo Esposito.

65 ma zostać wydany 17 marca 2023 roku przez Sony Pictures Releasing.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *